Ponton YellowV VB200

z podłogą pneumatyczną – lekki, kompaktowy, łatwy do przechowywania i transportu

  • długość: 200 cm
  • podłoga: pneumatyczna
  • może być napędzany silnikiem o mocy do 3,7 KM i stopą S
  • załoga: 2 osoby dorosłe

Jeśli szukasz pontonu który jest lekki, kompaktowy, funkcjonalny i co ważne nie potrzebuje dużej przestrzeni do przechowywania na dodatek łatwo go transportować, to dobrze trafiłeś. Poznaj ofertę pontonów YellowV.

Niezrównaną stabilność zapewniają tuby, których średnica jest naprawdę duża. Nasze pontony charakteryzują się świetnymi właściwościami nautycznymi. Tak dobre osiągi na wodzie umożliwia dno w kształcie litery V. Dodatkowym udogodnieniem są przytwierdzone fabrycznie do pokładu uchwyty mocujące zbiornik paliwa lub akumulator.

Dzięki tubom o przekroju w kształcie litery D udał się wygospodarować maksymalnie dużo miejsca wewnątrz łodzi, na pokładzie. To naprawdę idealny sprzęt, na który znajdzie się miejsce w bagażniku Twojego samochodu lub w bakiście Twojej łodzi. Piękne plaże czekają już tylko na Was.

Po wypompowaniu powietrza wymiary pontonu są na tyle małe, że przechowywanie czy transport nie stanowi żadnego problemu.

Pontony serii VB wyposażone są aluminiową ławkę, której pozycję na łodzi możesz łatwo regulować, dzięki czemu Twoja pozycja do wiosłowania będzie zawsze optymalna i wygodna. Na rufie nasze pontony zakończone są grubą pawężą, na której śmiało możesz zamontować odpowiedni silnik zaburtowy.

Pontony YellowV wykonane są z bardzo wytrzymałego PVC 1100 Decitex o grubości 0,9 mm wzmacnianego na łączeniach w bardzo przyjemnych i eleganckich odcieniach szarości i niebieskiego.

Największy z oferowanych